kostiumy kąpielowe,kostiumy kąpielowe dla dzieci,kostiumy kąpielowe dla dziewczynek,kostiumy kąpielowe dla chłopców,stroje kąpielowe dla dzieci,kostiumy kąpielowe uv,stroje kąpielowe uv

O marce Sun Emporium

Spojrzenie wewnątrz marki

Żyjąc w Azji przez większość lat 90 ubiegłego wieku, dyrektorka i projektantka Sun Emporium, Sally Michael, podjęła próbę przekazania australijskiego idei dotyczącej bezpieczeństwa dzieci i ochrony ich delikatnej skóry, stosując odpowiednie stroje kąpielowe dla dzieci. Rodzinne wakacje w egzotycznych i słonecznych miejscach miały jeden wspólny mianownik,  jej synek podczas pływania i zabawy na plaży, zawsze miał na sobie odpowiedni strój kąpielowy lub chociaż koszulkę UV, chroniące go przed szkodliwymi promieniami UV. Dla Sally było to zupełnie naturalne i całkowicie oczywiste bo właśnie to robią dzieci z Aussie na plaży! Nie było rodziny, która nie uważałaby, że to świetny sposób na ochronę własnych dzieci przed ostrym letnim słońcem. Zatroskani rodzice pokochali pomysł, aby zminimalizować ilość chemikaliów chroniących przed słońcem nosząc koszulę przeciwsłoneczną lub kostium kąpielowy UV, chociaż pierwszy raz w życiu spotkali się z takim rozwiązaniem.

Pojawiało się jedno zasadnicze pytanie: jak najlepiej chronić nasze dzieci przed słońcem?

Jako Australijka, która wychowała się w idyllicznej Clovelly Beach w Sydney, Sally dobrze rozumiała potrzebę wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanego stroju kąpielowego UV. Tak więc ziarno zostało zasadzone na maleńkiej, tropikalnej wyspie tysiące mil od domu. Wtedy już wiedziała, że pragnie się podzielić australijskim doświadczeniem bezpiecznego kostiumu kąpielowego ze światem – stwórzmy  markę, której podstawową misją będzie tworzenie wysokiej jakości strojów  kąpielowych UV, które będą służyć wszystkim dzieciom podczas długich, gorących dni lata..

Od początku 2001 roku to ziarno rośnie. Sun Emporium jest obecnie globalną marką dostarczającą wysokiej jakości produkty w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii, Malezji, Nowej Zelandii i Europie.

Miłość Sally do tkanin i wzornictwa jest jej życiową pasją – niesamowite kolekcje vintage, tribal, antyk, ceremonialne, to nowoczesne, etniczne, ręcznie tkane i tradycyjne tkaniny ukształtowane we wspaniałym i niepowtarzalnym stylu. Każdego sezonu – ze studia na Złotym Wybrzeżu –wychodzi charakterystyczny asortyment letnich, współczesnych kostiumów kąpielowych dla dzieci. Przyjrzyj się uważnie, a odkryjesz inspirację odzwierciedloną w tradycyjnych wzorach plemiennych, które są połączone ze współczesnymi wpływami Maroka, Afryki i Indii.

Jakość tkaniny i jej wydajność są w Sun Emporium bardzo ważne, ponieważ ochrona przed słońcem jest stałym priorytetem tej firmy. Stroje kąpielowe UV Sun Emporium tworzone są z najwyższej jakości tkaniny UPF 50+, która blokuje ponad 97% szkodliwych promieni słonecznych.

W związku z rosnącą świadomością ochrony przeciwsłonecznej w skali globalnej, oraz popytem na wysokiej jakości odzież plażową chroniącą przed promieniami UV, Sun Emporium co roku zyskuje niesamowitą inspirację do projektowania i produkcji strojów i kostiumów kąpielowych UV, strojów kąpielowych bezpiecznych dla malutkich oraz koszulek i spodenek UV, dziewczęcych i chłopięcych. Sun Emporium zachwyca wprowadzeniem tętniącego życiem, wakacyjnego stylu do świata strojów kąpielowych dla niemowląt i dzieci.

Dodaj komentarz