kostiumy kąpielowe stroje kąpielowe Paltypus Australia

Platypus Australia to producent wysokiej jakości, modnych ubranek dla dziewczynek i chłopców, chroniących przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Firma ta posiada w swojej ofercie stroje i kostiumy kąpielowe dla dzieci w tym koszulki plażowe, koszulki do kąpieli, koszulki z długim rękawem, bluzy, szorty oraz spodenki do pływania. Wszystkie modele uszyte są z materiału chroniącego przed promieniowaniem UV i produkowane są w trzech grupach wiekowych, dla  niemowląt, dzieci 2-8 lat i młodzieży 10-14.

Platypus Australia to bezpieczne stroje i kostiumy kąpielowe zapewniające użytkownikowi maksymalną ochronę przeciwsłoneczną, blokując co najmniej 97,5% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, spełniając surowe kryteria Australijskiej Agencji Ochrony przed Promieniowaniem (ARPANSA) i Brytyjskiej Normy dotyczącej promieniowania ultrafioletowego. Wygodna i stylowa odzież plażowa,  przeznaczona jest dla dzieci, które są aktywne podczas wspaniałej zabawy na słońcu i jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę.

Platypus Australia to wysoka jakość odzieży i strojów przeciwsłonecznych w najlepszym stylu i po przystępnych cenach, całość jest wspierana szybką i przyjazną obsługą.

Platypus Australia produkuje ubranka z materiału LYCRA® XTRA LIFE ™ ze względu na jego niesamowite właściwości zatrzymywania kształtu, maksymalnej oddychalność i, co najważniejsze, właściwości chroniące dzieci przed szkodliwym promieniowaniem UV. LYCRA® XTRA LIFE ™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy INVISTA.

 

Misja Platypus Australia

Misją Platypus Australia jest edukowanie rodziców, dzieci i przedstawicieli branży o znaczeniu ochrony dzieci przed szkodliwymi promieniami słońca, starając się zapobiegać rakowi i chorobom skóry w późniejszym życiu. Ochronne stroje i kostiumy kąpielowe produkowane przez Platypus Australia zapewniają kompleksową ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem słońca i doskonale wpisują się w strategię prawidłowego zabezpieczenia skóry dziecka.

 

Historia

Platypus Australia została założona w 1996 roku przez dwie mamy, które miały nienajlepsze doświadczenia z zastosowaniem kremu przeciwsłonecznego dla dzieci w ruchu! Zatroskane panie zdały sobie sprawę z tego, że istnieje zapotrzebowanie na dziecięce stroje kąpielowe i odzież ochronną, które chroniłyby dzieci przed szkodliwymi promieniami słońca, a jednocześnie były wygodne i przewiewne.

Od 1996 roku Platypus Australia szybko się rozwija, zarówno w Australii, Wielkiej Brytanii a obecnie również w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Platypus Australia cieszy się międzynarodową renomą. Liczne publikacje dotyczące firmy pojawiły się w mediach na całym świecie, skutecznie przekonując wielu rodziców do konieczności stosowania rozwiązań proponowanych przez firmę.

Założycielki Platypus Australia

Dziś Platypus Australia spełnia bardzo wysokie wymagania w zakresie ochronnej odzieży plażowej i zapewnia dzieciom na całym świecie ochronę przed szkodliwym promieniowanie UV.

Dodaj komentarz